723 981 775 info@stacar.cz

průmyslová vrata

Vedlejší dveře pro průmyslová sekční vrata nebo rolovací vrata budou vždy dokonale pohledově stejné s vraty ať už ocelovými, hliníkovými, popřípadě s prosklením. Samozřejmě nabízíme, pokud jsou vedlejší dveře v těsné blízkosti  vyšších vrat, doplnění zbylé části nad dveřmi prosklením nebo opět pohledově stejnými lamelami, ze kterých jsou dveře i vrata vyrobeny. Vždy si vyžádejte v podobných případech přesný výkres včetně náhledu z konfigurátoru.

Prostorově úsporná sekční vrata se díky různým druhům kování přizpůsobí každé průmyslové stavbě. To zajišťuje bezpečnost při projektování novostaveb i renovací. Hörmann vám nabízí řešení šitá na míru pro každé použití: od vrat s integrovanými dveřmi bez vysokého prahu jako pohodlným průchodem přes celoplošně prosklená vrata s povrchem Duratec odolným proti poškrábání až po vrata s křídlem s izolačními panely, doplněnými opláštěním ze strany stavby jako designová fasádová vrata. Sekční vrata Hörmann mohou být poháněny pohonem vlastní výroby na 400V, resp. 230V, stejně tak pomocí kladkostroje nebo s ohledem na dokonalé vyvážení a velikost křídla pouze ručně.

Průmyslová rolovací vrata a rolovací mříže Hörmann z hliníku a oceli jsou geniálně úsporná s prostorem, který potřebují nad překladem a nezabírají zbytečně místo u stropu nebo stěny v hale. Další obrovskou výhodou je možná montáž z vnější strany objekty, kdy s opláštěním nábalu a pohonu tvoří dokonalý celek s budovou. Jsou to jednoduchá a nenáročná vrata pro každodenní provoz, jsou velmi vhodná například do zemědělských budov.

Rychloběžná vrata Hörmann se používají ve vnitřních prostorech nebo jako venkovní uzávěr k optimalizaci dopravního toku, zlepšení klimatu v místnostech a k úspoře energie. Program Hörmann zahrnuje vertikálně i horizontálně otevíratelná transparentní vrata s flexibilním pláštěm, také v kombinaci se sekčními a rolovacími vraty, ale i výkonná a na údržbu nenáročná spirálová vrata s hliníkovými profily s hladkým povrchem.  Vrata někdy tvoří velkou část obvodového pláště průmyslových budov. Představují tak enormní potenciál energetických úspor – informace o amortizaci a dodatečném vybavení najdete v kompasu energetických úspor Hörmann.

Adresa

Hořátev 238
289 13, Zvěřínek

Mobil

723 981 775

Email

info@stacar.cz

Otevírací doba

Na objednání

71370307

Napište nám

11 + 12 =

Jiří Kuchta | STACAR, Hořátev