723 981 775 info@stacar.cz

privátní garážová vrata

V jednoduchosti je krása a proto nabízíme garážová vrata, pohony a veškeré příslušenství pouze od renomovaného světového výrobce vratové a dveřní techniky – společnosti HÖRMANN. Privátní garážová vrata HÖRMANN rozdělujeme do čtyř základních kategorií:

Nejčastěji používaná vrata pro rodinné domy jsou vrata sekční,  jednostěnná nezateplená LTE  nebo dvoustěnná s PU výplní o síle lamely 42 nebo 67 mm a deklarovaným koeficientem prostupu tepla LPU , popřípadě dřevěná vrata LTH. Standardně vybavujeme sekční vrata Hörmann pohony ProMatic nebo SupraMatic. Sekční vrata se otvírají a zavírají svisle a zajíždí plynule pod strop garáže, proto neubírají žádný prostor před ani za vraty, ani uvnitř garáže. Dále jsou sekční vrata bezkonkurenční s požadavkem výšky překladu, kdy je možné vrata montovat do garáží s překladem od 120 mm. V sekčních vratech mohou být vloženy integrované dveře.

Výklopná vrata Hörmann Berry jsou jednoduchá ocelová garážová vrata, kdy se křídlo vrat jako jeden kus do vodorovné polohy pod strop garáže. Vrata jsou nezateplená a proto jsou vhodnější spíš do samostatných garáží. Díky ideálnímu vyvážení jsou pohodlná na ovládání, stejně jako sekční vrata se vybavují pohony ProMatic a SupraMatic. Vrata Berry se vyrábějí v mnoha motivecha odstínech včetně dřevodekorů až do šířky 5000 mm, dájí se rovněž pořídít jako samostatný holý rám připravený na „opláštění“ ze strany zákazníka například dřevem nebo fasádovými deskami. Ve výklopných vratech, stejně jako v sekčních, mohou být vloženy integrované dveře.

Rolovací vrata Hörmann RollMatic se také jako sekční vrata otvírají a zavírají svisle, pouze se navíjejí do nábalu nad vraty a proto neubírají místo v garáži pod stropem. Montují se z vnější i vnitřní strany a jsou vybaveny také pohonem Hörmann, ovšem vlastní specifické koncepce pouze pro rolovací vrata. Díky vyvařovací tažné pružině jdou vrata bez sebemenších problému ovládat bez použití pohonu. Do rolovacích vrat nejdou vsadit integrované dveře.

Boční sekční vrata jsou vhodná do garáží, kde nevyhovuje zajíždění vrat ke stropu. Otvírají a zavírají se směrem k vnitřní boční stěně podél, proto jsou náročnější na prostor uvnitř garáže. Lamely jsou stejné jako u standardních sekčních vrat. Díky své konstrukci jsou vhodné pro průchod osob bez nutnosti otevřít celou garáž nebo mít ve vratech integrované dveře.

Adresa

Hořátev 238
289 13, Zvěřínek

Mobil

723 981 775

Email

info@stacar.cz

Otevírací doba

Na objednání

71370307

Napište nám

15 + 3 =

Jiří Kuchta | STACAR, Hořátev